Gastro+ jedáleň SADka

AdresaZlatovská cesta 29, 911 39 , Trenčín
Telefón0915 992 644
Telefón032/6491407

Otváracie hodiny

 

Pondelok:
10:00-13:00
Utorok:
10:00-13:00
Streda:
10:00-13:00
Štvrtok:
10:00-13:00
Piatok:
10:00-13:00
Sobota:
Zatvorené
Nedeľa
Zatvorené

 

Popis

Spoločnosť Gastro+ pre vás každý pracovný deň pripravuje chutné stravovanie. Denné menu si môžete vychutnať od 10:00 do 13:00 v štýlových priestoroch jedálne SADka. Taktiež môžete využiť bezplatnú možnosť rozvozu jedla SOKOLICE.  

 

Základom pre obe prevádzky sú kvalitné lokálne potraviny. Novinkou je sezónna kuchyňa obohatená o sezónne suroviny podľa aktuálneho obdobia. Záleží nám na tom, aby každý zákazník bol spokojný, preto denne ponúkame mäsové, ale aj vegetariánske a vegánske pokrmy.

 

Rozvoz SOKOLICE je vhodný pre firmy, ale aj jednotlivcov. Počas pracovných dní zadarmo zabezpečíme dovoz kvalitného jedla až priamo k vám do firmy či domov. Jedlá balíme do ekologických obalov, ktoré sú úplne rozložiteľné. Sami pocítite rozdiel medzi nepríjemným plastom a našimi eko obalmi. Pravidelným stravníkom poskytujeme výhodné zľavy.

 

Jedáleň SADka vás okúzli výnimočnými a štýlovými priestormi. Pridáme k tomu kulinársky zážitok a už nikdy nebudete musieť rozmýšľať, kam ísť na obed. Zo širokej ponuky jedál si vyberie naozaj každý. Navyše u nás môžete zorganizovať rôzne firemné akcie alebo narodeninové večierky až pre 80 ľudí. Radi pre vás pripravíme catering na mieru podľa vašich individuálnych želaní.

Poznámka

Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na gastro trhu už viac ako 20 rokov. Cieľom spoločnosti Gastro+ je poskytnúť tú najlepšiu stravu obohatenú o kvalitné služby na mieru. Snažíme sa kombinovať dlhoročné skúsenosti s aktuálnymi trendami. Vyznačujeme sa modernými priestormi, odoberaním surovín od lokálnych dodávateľov, či používaním ekologických obalov. Novinkou u nás je sezónne stravovanie. Naše menu každý týždeň obohatíme o zdravé pokrmy zo sezónnej zeleniny.

 

Pôsobíme v troch oblastiach : jedáleň SADka, rozvoz SOKOLICE a catering na mieru.

Obrázky